Wyniki 15KM

Miejsce Czas Nr Imię nazwisko Płeć Rok urodzenia Miejscowość Klub
1 00:59:25 53 GRZEGORZ SZYMURA M 1971 CZERWIONKA-LESZCZYNY LESZCZYNY
2 01:01:35 61 TOMASZ PIĄSTKA M 1976 WIELICZKA UKS LIDER
3 01:01:50 44 TOMASZ SŁUPIK M 1977 BEŁK SOŁECTWO BEŁK
4 01:03:59 42 ARTUR ROCZKOWSKI M 1965 RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK
5 01:04:04 57 MATEUSZ UCHEREK M 1981 RYBNIK
6 01:05:36 62 JAN RAJWA M 1989 BZIE BZIEGACZ
7 01:07:28 63 ZBIGNIEW FIJAŁKOWSKI M 1962 ORZESZE KRS TKKF JASTRZYB
8 01:07:38 45 KRYSTIAN SMYCZEK M 1973 BEŁK
9 01:07:55 31 JACEK OBROŚLAK M 1973 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ OPEL ACTIVE TEAM
10 01:08:12 41 MAŁGORZATA RENCZ K 1974 ORZESZE -
11 01:09:30 51 KRZYSZTOF SZWEDA M 1980 PALOWICE
12 01:10:00 10 MAREK BUKOWSKI M 1972 BEŁK
13 01:10:42 59 MARIUSZ WAWRZYNIAK M 1978 CZERWIONKA-LESZCZYNY DIKOM PL
14 01:12:05 11 ROBERT DOMAŃSKI M 1978 RYBNIK
15 01:12:20 14 ADAM GRYMAN M 1981 ŻORY
16 01:12:34 21 MACIEJ KICUN M 1985 KATOWICE NIGHT RUNNERS
17 01:12:54 30 WOJCIECH NALEPA M 1976 BEŁK
18 01:13:03 29 TOMASZ MICHALIK M 1983 ŻORY
19 01:14:20 39 PIOTR POGOCKI M 1979 KNURÓW
20 01:15:46 49 DARIUSZ SZTAFIJ M 1975 CZERWIONKA-LESZCZYNY
21 01:15:50 24 MAREK KOWALCZYK-KUDZIARZ M 1974 RYBNIK DRUŻYNA KOPERNIKA
22 01:15:54 40 KRZYSZTOF POLAK M 1973 RUDA ŚLĄSKA OPEL ACTIVE TEAM
23 01:16:14 34 KRZYSZTOF OSZCZĘDA M 1972 ŻORY
24 01:16:19 47 MARCIN SZALA M 1980 ŁAZISKA GÓRNE GŮRNY ŚLŮNSK
25 01:16:27 5 JANEK BEDNAREK M 1950 ŻORY HRMAX ŻORY
26 01:16:27 19 EWA KAŁUS K 1978 ŻORY HRMAX ŻORY
27 01:17:19 13 ŁUKASZ GORYWODA M 1988 CZERWIONKA-LESZCZYNY
28 01:17:23 60 MARCIN ZIĘBA M 1983 ŻORY
29 01:17:37 65 JERZY ORLIK M 1959 GLIWICE
30 01:18:08 2 MAREK BARANEK M 1970 BYTOM OPEL ACTIVE TEAM
31 01:19:09 12 ANDRZEJ FLORECKI M 1955 GLIWICE AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
32 01:19:34 56 JAROSŁAW ŚWITA M 1971 WODZISŁAW ŚLĄSKI FORMA
33 01:19:37 26 MARCIN ŁAKOMSKI M 1973 WODZISŁAW ŚLĄSKI
34 01:21:44 55 JANUSZ ŚLEDŹ M 1970 ŻORY
35 01:22:33 9 ŁUKASZ BOGUS M 1979 BIERUŃ
36 01:22:39 15 CZESŁAW GRZEGORZEK M 1964 PALOWICE KTK WANDRUS ŻORY
37 01:22:45 37 ANDRZEJ PIELA M 1964 CZERWIONKA-LESZCZYNY
38 01:23:43 27 LESZEK MACHURA M 1978 CZERWIONKA-LESZCZYNY
39 01:24:47 8 KATARZYNA BIZON K 1981 KRAKÓW
40 01:25:24 17 EDYTA JEZUSEK K 1975 CZERWIONKA-LESZCZYNY OPEL ACTIVE TEAM
41 01:25:26 18 GRZEGORZ JEZUSEK M 1975 CZERWIONKA-LESZCZYNY OPEL ACTIVE TEAM
42 01:26:33 28 EDYTA MAREK WROBEL K 1957 RYBNIK NIEZRZESZONA
43 01:26:40 43 OLGA SIEMIANOWSKA K 1979 RYBNIK
44 01:26:41 58 KAROLINA WALOCHA K 1986 RYBNIK
45 01:26:44 64 ADAM WROŻYNA M 1974 RYBNIK
46 01:28:02 52 ŁUKASZ SZYMAŁA M 1980 RYBNIK
47 01:32:05 16 MAGDA HULOK K 1984 RUDA ŚLĄSKA
48 01:33:03 20 MIROSŁAW KEMPNY M 1972 ŻORY SZARE MORSY
49 01:33:43 33 ANNA OMYŁA K 1990 STANOWICE
50 01:35:18 36 JOANNA PARUZEL K 1979 RYBNIK
51 01:36:27 54 DOROTA ŚLEDŹ K 1999 ŻORY
52 01:36:59 32 KATARZYNA OLEJNIK K 1985 KATOWICE
53 01:37:45 46 GABRIELA SOBCZYK K 1969 RACIBÓRZ SBD ENERGETYK RYBNIK
54 01:38:36 1 NORBERT BRODIUK M 1973 GLIWICE SBRT GLIWICE
55 01:43:11 35 HENRYK PALARZ M 1955 KSIĄŻENICE NIEZRZESZONY
56 01:43:12 23 BOŻENA KOSIOR K 1974 GLIWICE
57 01:52:09 48 PIOTR SZCZYRBOWSKI M 1957 RYBNIK